Аудандық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 6 ақпандағы № 38 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 13 ақпанда № 4906 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 332 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 10.12.2019 № 332 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140 бабының 2 – тармағына сәйкес Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріснің бір бөлігін аудару және бөлу нормативі осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы републикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Қазығұрт ауданыда таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Ә. Қалымбетовке жүктелсін.
Аудан әкімі Т.Т.Телғараев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "06" ақпандағы
№ 38 қаулысына қосымша
Аудандық мемлекеттік кәсiпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару және бөлу нормативтері
1. Аудандық мемлекеттік кәсіпорындар үшін – таза кірістің 45 пайызы мөлшерінде.
2. Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бөлігі кәсіпорының дамуына жұмсалады.

О нормативах отчисления и распределения части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 6 февраля 2019 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 13 февраля 2019 года № 4906. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 10 декабря 2019 года № 332
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 10.12.2019 № 332 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления и распределения части чистого дохода районных государственных предприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистарции настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и руссом языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информаци" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование а периодические печатные издания, распространяемые на территории Казыгуртского районы.
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Настоящее посановление вводится по истечени десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Калымбетова.Т.А.
Аким района Т.Т. Телгараев
Приложение к постановлению
акимата Казыгуртского района
от "06" февраля 2019 года № 38
Нормативы отчисления и распределения части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий.
1. Для районных государственных предприятий – в размере 45 процентов от чистого дохода.
2. Оставшейся в распоряжении коммунальных государственных предприятий части чистого дохода направляется на развитие предприятия.