Көшелерге қайта атау беру туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Жібек-Жолы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № 5 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 4927 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Жібек-жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жібек-жолы ауылдық округінің Машат елді мекеніндегі көшелерге қайта атаулар берілсін:
1) Школьная көшесіне – Өркен атауы;
2) Алмазная көшесіне – Керуен атауы;
3) Садовая көшесіне – Шатқал атауы.
2. "Сайрам ауданының Жібек-жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауыл округінің әкімі А. Тураров

О переименовании улиц
Решение акима Жибек-Жолынского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 28 февраля 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 марта 2019 года № 4927
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 22 декабаря 2017 года, аким Жибек-жолынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы населенного пункта Машат Жибек-жолынского сельского округа:
1) улицу Школьная – в улицу Оркен;
2) улицу Алмазная – в улицу Керуен;
3) улицу Садовая – в улицу Шаткал.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жибек-жолынского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Тураров