Жетісай ауданының Жетісай қаласы М.Әуезов көшесінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданының Жетісай қаласы әкiмiнiң 2019 жылғы 1 шілдедегі № 178 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 1 шілдеде № 5114 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданының Жетісай қаласы әкiмiнiң 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 245 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданының Жетісай қаласы әкiмiнiң 05.09.2019 № 245 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақтарал аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 17 маусымдағы № 02-03/278 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жетісай қаласы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Е. Муратовтың жеке тұрғын үй ауласынан табылған ит өлексесінің құтырық ауруымен ауруына байланысты Жетісай ауданының Жетісай қаласы, М. Әуезов көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Жетісай ауданының "Жетісай қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күнішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнында Қазақстан Республикасы нормативтік - құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісай қаласы әкімі: Т. Елшибаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы М.Ауезов в города Жетысай Жетысайского района
Решение акима города Жетысай Жетысайского района Туркестанской области от 1 июля 2019 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 июля 2019 года № 5114. Утратило силу решением акима города Жетысай Жетысайского района Туркестанской области от 5 сентября 2019 года № 245
Сноска. Утратило силу решением акима города Жетысай Жетысайского района Туркестанской области от 05.09.2019 № 245 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О месном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на оснавании представления руковадителя Махтааральской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерсва сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 июня 2019 года за № 02-03/278 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким города Жетысай Жетысайского района РЕШИЛ:
1. В связи с найденным трупом собак с заболеванием бешенство во дворе частного жилища Е. Муратова в города Жетысай, установить ограничительные мероприятия на территории улицы М. Ауезов Жетысайского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Жетысай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить.
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Жетысай Т. Елшибаев