Жетісай ауданының Ынтымақ ауылдық округі Нұр елді мекені Абай көшесінің аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Ынтымақ ауылдық округі әкiмiнiң 2019 жылғы 24 шілдедегі № 61 шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 24 шілдеде № 5154 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай ауданының Ынтымақ ауылдық округі әкiмiнiң 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 70 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Жетысай ауданының Ынтымақ ауылдық округі әкімінің 25.09.2019 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақтарал аудандық аумақтық инспекция басшысының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 02-03/329 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жетісай ауданының Ынтымақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. А.Ильясовтың жеке тұрғын үй ауласынан табылған ит өлексесінің құтырық ауруымен ауруына байланысты Жетісай ауданының Ынтымақ ауылдық округі, Нұр елді мекені, Абай көшесінің аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Жетісай ауданының "Ынтымақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнында Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ынтымақ ауылдық округі әкімі М. Журхабаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улицы Абай в населенном пункте Нур сельского округа Ынтымак Жетысайского района
Решение акима сельского округа Ынтымак Жетысайского района Туркестанской области от 24 июля 2019 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 июля 2019 года № 5154. Утратило силу решением акима сельского округа Ынтымак Жетысайского района Туркестанской области от 25 сентября 2019 года № 70
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Ынтымак Жетысайского района Туркестанской области от 25.09.2019 № 70 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответсвие с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", и на основании представления руководителя Махтааральской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 июля 2019 года за № 02-03/329 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа Ынтымак Жетысайского района РЕШИЛ:
1. В связи с найденным трупом собак с заболеванием бешенство во дворе частного жилища А.Ильясова в населенном пункте Нур сельского округа Ынтымак, установить ограничительные мероприятия на территории улицы Абай Жетысайского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Ынтымак" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить.
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ынтымак М. Журхабаев