Абай ауданының елді-мекендеріндегі салық салу обьектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэфициентін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 15 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 12 ақпанда № 5-5-165 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 475 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде № 17847 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданының елді-мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан
Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 7 февраля 2019 года № 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 февраля 2019 года № 5-5-165
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года № 475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17847), акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Абай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Абай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Еділбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Байсабыров
КЕЛІСІЛДІ:
Абай ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы Қ. Оспанов
"____"___________20___ жыл
Абай аудандық әкімдігінің
2019 жылғы "07" ақпандағы
№ 15 қаулысына қосымша
Абай ауданының елді-мекендеріндегі салық салу обьектілерінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№
Елді-мекен
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Қарауыл

3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Абайского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Абайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района М. Едильбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Ж. Байсабыров
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель управления
государственных доходов
по Абайскому району К. Оспанов
"____"_________20___ г.
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от "07" февраля 2019 года № 15
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Абайского района
№
Населенный пункт
Расчет коэффицента зонирования
1
Караул