Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округінің Тарбағатай ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 6044 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округі әкімінің 28.05.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес және Аягөз аудандық аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық инспектордың 2019 жылғы 11 маусымдағы № 116 ұсынысы негізінде, Тарбағатай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданының Тарбағатай ауылдық округінің Тарбағатай ауылында мүйізді ірі қара малдардың арасында бруцеллез инфекциялық ауруына қарсы ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізу және ошақты жою үшін шектеу іс-шаралары енгізілсін.
2. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы "Тарбағатай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгілінген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кеиін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Аягөз ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
4) Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Аягөз ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Тарбагатай Тарбагатайского сельского округа Аягозского района
Решение акима Тарбагатайского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 июля 2019 года № 6044. Утратило силу решением акима Тарбагатайского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Тарбагатайского сельского округа Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 28.05.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Аягозского района от 11 июня 2019 года № 116, аким Тарбагатайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия для ликвидации очага и проведения ветеринарно-санитарных мероприятий против инфекционного заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота в селе Тарбагатай Тарбагатайского сельского округа, Аягозского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тарбагатайского сельского округа" Аягозского района Восточно – Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Аягозского района;
4) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Аягозского района после его официального опубликования.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай ауылдық округінің әкімі Е. Ережепов

3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тарбагатайского сельского округа Ережепов Е.