Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі Жезкент кенті Южная көшесі бойынша № 1, 1А, 3, 5, 7 үйлеріне, Дружба көшесі бойынша № 65, 65А үйлеріне, 60 лет КССР көшесі бойынша № 2, 4, 6, 10 үйлеріне, № 68 үйге және "Общество сад" саяжай алабына шектеу іс- шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі әкімінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 7 ақпанда № 5-8-200 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі әкімінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі әкімінің 10.04.2019 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабының 2 - тармағына сәйкес және Бородулиха ауданының бас ветеринариялық – санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 903 ұсынысы негізінде, Жезкент кенттік округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі Жезкент кенті Южная көшесі бойынша № 1, 1А, 3, 5, 7 үйлеріне, Дружба көшесі бойынша № 65, 65А үйлеріне, 60 лет КССР көшесі бойынша № 2, 4, 6, 10 үйлеріне, № 68 үйге және "Общество сад" саяжай алабына ит пен мысық арасында құтыруға қарсы ошақты жою және ветеринариялық-санитариялық іс-шараларын өткізу үшін шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтік - құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

Об установлении ограничительных мероприятий в домах № 1, 1А, 3, 5, 7 по улице Южная, в домах № 65, 65А по улице Дружба, в домах № 2, 4, 6, 10 по улице 60 лет КССР, в доме № 68 и дачном массиве "Общество Сад", поселка Жезкент Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района
Решение акима Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 февраля 2019 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 7 февраля 2019 года № 5-8-200. Утратило силу решением акима Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2019 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 10.04.2019 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 30 ноября 2018 года № 903, аким Жезкентского поселкового округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия для ликвидации очага и проведения ветеринарно - санитарных мероприятий против бешенства среди собак и кошек в домах № 1, 1А, 3, 5, 7 по улице Южная, в домах № 65, 65А по улице Дружба, в домах № 2, 4, 6, 10 по улице 60 лет КССР, в доме № 68 и дачном массиве "Общество Сад", поселка Жезкент Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің Бородулиха ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) оның ресми жарияланғанынан кейін осы шешімнің Бородулиха ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезкент кенттік округінің
әкімі Қ. Отузбаев

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Бородулихинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Бородулихинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жезкентского
поселкового округа К. Отузбаев