Глубокое ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 35/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 қазанда № 6199 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/11-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.12.2021 № 14/11-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы кодексінің (Салық кодексі) 509-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 503-бабында белгіленген, Глубокое ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлеріне Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге ұлғайтылсын.
2. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 23/8-VI "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылық мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін ұлғайту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 5-9-175 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 18 шілдеде жарияланды).
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Абильмажинова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов

О повышении базовых ставок земельного налога по Глубоковскому району
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 октября 2019 года № 35/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 октября 2019 года № 6199. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 14/11-VII
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2021 № 14/11-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Глубоковского района.
2. Признать утратившим силу решение Глубоковского районного маслихата от 25 июня 2018 года № 23/8-VI "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-175, опубликовано 18 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Абильмажинова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Баймульдинов