Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Дайыр ауылдық округінің "Қорған-Төбе" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округ әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 мамырдағы № 6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 мамырда № 5939 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 16 сәуірдегі № 117 ұсынысы негізінде Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдарының бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің "Қорған-Төбе" шаруа қожалығына шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 8 "Дайыр ауылдық округінің "Қорған-Төбе" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 06 желтоқсандағы № 5-11-175 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 желтоқсанда "Достық" газетінде жарияланған және 2018 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Дайыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде, қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Дайырского сельского округа Зайсанского района от 30 ноября 2018 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий крестъянского хозяйства "Қорған-Төбе" Дайырского сельского округа"
Решение акима Дайырского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 14 мая 2019 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 мая 2019 года № 5939
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 16 апреля 2019 года № 117 аким Дайырского сельского округа Зайсанского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия крестъянского хозяйства "Қорған-Төбе" Дайырского сельского округа Зайсанского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Дайырского сельского округа Зайсанского района от 30 ноября 2018 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий крестьянского хозяйства "Қорған-Төбе" Дайырского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-175 от 06 декабря 2018 года, опубликовано 12 декабря 2018 года в газетах "Достық", и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 19 декабря 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Дайырского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дайыр ауылдық округінің әкімі Б. Балғабаев

3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Дайырского сельского округа Б. Балгабаев