Қаратөбе ауданы бойынша 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 тамыздағы № 96 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 тамызда № 5771 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 98 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 30.07.2020 № 98 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест по Каратобинскому району на 2019 год
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 23 августа 2019 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2019 года № 5771. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 30 июля 2020 года № 98
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 30.07.2020 № 98 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық - атқару Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) сәйкес Қаратөбе ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

В соответствии с Уголовно - исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Қаратөбе ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының бір пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Қаратөбе ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников организаций Каратобинского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов от списочной численности работников организаций Каратобинского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3 - қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Қаратөбе ауданының ұйымдары жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайыздық мөлшерінде, жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
4. Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 140 "Қаратөбе ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай - ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата - анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4546 болып тіркелген, 2016 жылғы 7 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере двух процентов от списочной численности работников организаций Каратобинского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Каратобинского района от 22 августа 2016 года № 140 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Каратобинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4546, опубликованное 7 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы (К.Хитаров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Сұлтанға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің орынбасары Р.Имангалиев
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 23 тамыздағы № 96
қаулысына 1 - қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша 2019 жылға ата - анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Қаратөбе аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаратөбе" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
21
1
1
2
Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің "Балалар мен жасөспірімдер саяхаты және экология орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
1
1
Барлығы
69
2
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 23 тамыздағы № 96
қаулысына 2 - қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша 2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қаратөбе аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
259
2
5
2
"Қаратөбе аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Қаратөбе аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
56
2
1
3
"Қаратөбе аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
46
2
1
4
"Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21
2
1
5
Қаратөбе ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қаратөбе аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
42
2
1
Барлығы
424
9
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 23 тамыздағы № 96
қаулысына 3 - қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымдардың атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Қаратөбе аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
259
2
5
2
"Қаратөбе аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Қаратөбе аудандық мәдени демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
56
2
1
3
"Қаратөбе аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
46
2
1
4
"Қаратөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21
2
1
5
Қаратөбе ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қаратөбе аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны"
42
2
1
Барлығы
424
9

5. Руководителю аппарата акима Каратобинского района (К.Хитаров) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Султан.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Заместитель акима района Р.Имангалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Каратобинского района
от 23 августа 2019 года № 96
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Каратобинскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Спорт клуб "Қаратөбе" Каратобинского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта"
21
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Центр детско-юношеского туризма и экологии" Каратобинского районного отдела образования
48
1
1
Всего
69
2
Приложение 2
к постановлению акимата
Каратобинского района
от 23 августа 2019 года № 96
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Каратобинскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каратобинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
259
2
5
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Каратобинский районный центр досуга Каратобинского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта"
56
2
1
3
Государственное учреждение "Каратобинский районный отдел образования"
46
2
1
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского сельского округа"
21
2
1
5
Каратобинское районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения Акимата Каратобинского района
42
2
1
Всего
424
9
Приложение 3
к постановлению акимата
Каратобинского района
от 23 августа 2019 года № 96
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Каратобинскому району на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Каратобинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
259
2
5
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Каратобинский районный центр досуга Каратобинского районного отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта"
56
2
1
3
Государственное учреждение "Каратобинский районный отдел образования"
46
2
1
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратобинского сельского округа"
21
2
1
5
Каратобинское районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения Акимата Каратобинского района
42
2
1
Всего
424
9