Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округі Ақсоғым ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 5635 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Ақсоғым ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақсоғым ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округінің Ақсоғым ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Казахстанская" көшесін - "Қазақстан" көшесі;
"Женис" көшесін - "Жеңіс" көшесі;
"Утемисова" көшесін - "Махамбет Өтемісұлы" көшесі;
"Есенжанов" көшесін - "Хамза Есенжанов" көшесі;
"Тұрмыс" көшесін - "Жаңа тұрмыс" көшесі;
"Акжайык" көшесін - "Ақжайық" көшесі;
"Алтынсарин" көшесін - "Ыбырай Алтынсарин" көшесі;
"Интернациональная" көшесін - "Бейбітшілік" көшесі;
"Исаев" көшесін - "Ораз Исаев" көшесі;
"Молдагалиева" көшесін - "Әлия Молдағұлова" көшесі деп қайта аталсын.
2. Ақсоғым ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (С.Нуменов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

О переименовании некоторых улиц села Аксогум Аксогумского сельского округа Теректинского района
Решение акима Аксогумского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2019 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2019 года № 5635
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Аксогум и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Аксогумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Аксогум Аксогумского сельского округа Теректинского района:
улица "Казахстанская" - улица "Қазақстан";
улица "Женис" - улица "Жеңіс";
улица "Утемисова" - улица "Махамбет Өтемісұлы";
улица "Есенжанов" - улица "Хамза Есенжанов";
улица "Тұрмыс" - улица "Жаңа тұрмыс";
улица "Акжайык" - улица "Ақжайық";
улица "Алтынсарин" - улица "Ыбырай Алтынсарин";
улица "Интернациональная" - улица "Бейбітшілік";
улица "Исаев" - улица "Ораз Исаев";
улица "Молдагалиева" - улица "Әлия Молдағұлова".
2. Главному специалисту аппарата акима Аксогумского сельского округа (Нуменов С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.