"Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 16 шілдедегі № 283 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 2 тамыздағы № 292 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 3 тамызда № 21046 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 03.08.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Әлеуметтік-экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2020 жылғы 16 наурыздағы № 286 Жарлығының 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 16 шілдедегі № 283 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20985 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Біржолғы төлем "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2020 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 104-бабының 3-тармағына сәйкес 2020 жылғы шілде және тамыз айларында енгізілген шектеу іс-шаралары кезеңінде кірістен толық айырылу жағдайында "Республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген 1,5 ең төмен жалақы мөлшерінде бір рет тағайындалады.
Бұл ретте 2020 жылғы 3 тамыздағы жағдай бойынша тағайындалған біржолғы төлемдер автоматты түрде қайта есептеледі және осы тармақтың бірінші бөлігінде көзделген мөлшерде тағайындалады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Біржолғы төлем тағайындау туралы өтініш келесі тәсілдердің бірі:
1) "Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы;
2) Enbek.kz порталы арқылы;
3) осы Қағидалардың 3-тармағының 2), 3), 4) және 5) тармақшаларында көрсетілген адамдар үшін - электрондық үкіметтің telegram-bot-ы және 42500.enbek.kz aitu-bot порталы арқылы;
4) екінші деңгейдегі банктердің мобильді қосымшалары мен интернет-ресурстары;
5) осы Қағидалардың 3-тармағының 5) тармақшасында көрсетілген адамдар үшін проактивті қызмет арқылы көрсетіледі. Бұл жағдайда әлеуметтік төлем тағайындауға өтініш талап етілмейді. Әлеуетті өтініш берушіге біржолғы төлем тағайындауға келісім алу үшін ұялы байланыстың мобильді құралдары арқылы СМС хабарлама жіберіледі.

О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 июля 2020 года № 283 "Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 2 августа 2020 года № 292. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2020 года № 21046.
Примечание ИЗПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 3 августа 2020 года.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 286 "О мерах по обеспечению социально-экономической стабильности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 июля 2020 года № 283 "Об утверждении Правил осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20985, опубликован 20 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Единовременная выплата назначается один раз в 1,5-кратном размере минимальной заработной платы, устанавливаемой Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете" на соответствующий финансовый год, при условии полной потери дохода в период действия ограничительных мероприятий, введенных в июле и августе 2020 года в соответствии с пунктом 3 статьи 104 Кодекса Республики Казахстан от 7 июля 2020 года "О здоровье народа и системе здравоохранения".
При этом единовременные выплаты, назначенные по состоянию на 3 августа 2020 года, автоматически пересчитываются и назначаются в размере, предусмотренном частью первой настоящего пункта.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Заявление на назначение единовременной выплаты подается одним из следующих способов:
1) через веб-портал "Электронного правительства";
2) через портал Enbek.kz;
3) через telegram-bot электронного правительства и aitu-bot портал 42500.enbek.kz лицами, указанными в подпунктах 2), 3), 4) и 5) пункта 3 настоящих Правил;
4) мобильные приложения и интернет-ресурсы банков второго уровня;
5) в проактивном формате для лиц, указанных в подпункте 5) пункта 3 настоящих Правил. В данном случае заявление на назначение социальной выплаты не требуется. Потенциальному заявителю отправляется СМС сообщение через мобильные средства сотовой связи для получения согласия на назначение единовременной выплаты.

Бұл ретте осы Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген адамдардың қатарына жатпайтын адамдардың, сондай-ақ осы Қағидалардың 6-тармағында көзделген негіздер болған кезде және осы Қағидалардың 3-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген адамдар біржолғы төлем тағайындауға өтінішті өз бетінше берген жағдайда ақпараттық жүйе өтініштерді автоматты түрде қабылдамайды.
Осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларына сәйкес берілген өтініш электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылады. Осы Қағидалардың 3-тармағының 2), 3), 4) және 5) тармақшаларында көрсетілген адамдар, сондай-ақ осы Қағидалардың 8-тармағының төртінші бөлігінде көзделген жағдайларда осы Қағидалардың 3-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген адамдар өтінішке СМС арқылы жіберілген бірреттік пароль арқылы қол қоя алады.
Жұмыс органы осы Қағидалардың 3-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген адамдар үшін жұмыс берушілер және осы Қағидалардың 3-тармағының 2) және 3) тармақшаларында көрсетілген адамдар берген біржолғы төлем тағайындауға өтініштерді осы өтініштер тіркелген күннен бастап 1 жұмыс күнінен кешіктірмей аудандық (қалалық) штабтардың қарауына шығарады.";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Біржолғы төлем тағайындаудан бас тарту немесе біржолғы төлем тағайындау туралы өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы шешімдерді қайта қарау үшін осы Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген адамдар тармақшаларында көрсетілген адамдар аудандық (қалалық) штабтарға осы Қағидаларға 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша біржолғы төлем тағайындаудан бас тарту/біржолғы төлем тағайындау туралы өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы шешімді қайта қарау туралы өтініш (бұдан әрі - шешімді қайта қарауға өтініш) береді.
Осы Қағидалардың 3-тармағы 1) тармақшасында көрсетілген адамдар үшін шешімді қайта қарауға өтінішті жұмыс беруші ұсынады немесе жұмыс беруші қайтыс болған жағдайда дербес беріледі.
Жұмыс берушінің қайтыс болу фактісі мемлекеттік органдардың акпараттық жүйелеріндегі мәліметтер негізінде анықталады.
Аудандық (қалалық) штабтар шешімді қайта қарауға өтініштерді 2020 жылғы 1 желтоқсанға дейін қабылдайды.";
21-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. Аудандық (қалалық) штаб жұмыс органы қоса берілген құжаттармен және (немесе) мәліметтермен шешімді қайта қарауға өтініштерді қарауға енгізген күннен бастап бес жұмыс күні ішінде осы Қағидаларға 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша біржолғы төлем тағайындау туралы өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы немесе біржолғы төлемді тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қайта қарау үшін негіздердің болуы (болмауы) туралы қорытынды (бұдан әрі - қайта қарау туралы қорытынды) шығарады.
Жұмыс органы қорытынды шығарылған күннен бастап 3 жұмыс күнінен кешіктірмей өтініш беруші ұсынған шешімді қайта қарау туралы өтінішті, құжаттарды және (немесе) мәліметтерді, сондай-ақ қайта қарау туралы қорытындыны ақпараттық жүйеге орналастырады және шешімді қайта қарауға өтінішті қарау нәтижелері туралы өтініш берушіні хабардар етеді. Жұмыс органы үш жұмыс күні ішінде өтініш берушіге қайта қарау туралы қорытындының көшірмесін (оның сұрауы бойынша) ұсынады.
Жұмыс органы осы Қағидалардың 19-тармағында көрсетілген шешімді, құжаттарды және (немесе) мәліметтерді қайта қарау туралы өтінішпен қоса қайта қарау туралы оң қорытындыны қайта қарау туралы қорытынды шыққан күннен бастап бір жұмыс күні ішінде Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесіне жолдайды.
Әлеуметтік төлемдерді тағайындау осы Қағидалардың 12, 13, 14, 15, 16, 17-тармақтарында айқындалған тәртіппен жүзеге асырылады.
Қор аудандық (қалалық) штабтың қайта қарау туралы оң қорытындысын алғаннан кейін біржолғы төлем тағайындаудан бас тарту туралы шешім қабылдаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның бөлімшесі өтініш берушіге және әлеуметтік төлемнен бас тартылған адамға бір жұмыс күнінен кешіктірмей қабылданған шешім туралы хабарлайды.

При этом автоматически отклоняются информационной системой заявления лиц, не относящихся к лицам, указанным в пункте 3 настоящих Правил, а также при наличии оснований, предусмотренных пунктом 6 настоящих Правил и в случае, если заявление на назначение единовременной выплаты подается лицом, указанным в подпункте 1) пункта 3 настоящих Правил, самостоятельно.
Заявление, поданное в соответствии с подпунктами 1) и 2) настоящего пункта подписывается электронной цифровой подписью. Лица, указанные в подпунктах 2), 3), 4) и 5) пункта 3 настоящих Правил, также могут подписывать заявления путем одноразового пароля, высланного через СМС.
Рабочий орган выносит на рассмотрение на районных (городских) штабов заявления на назначение единовременной выплаты, поданные работодателями за лиц, указанных в подпункте 1) пункта 3 настоящих Правил, и лицами, указанными в подпунктах 2) и 3) пункта 3 настоящих Правил в срок не позднее 1 рабочего дня с даты регистрации указанных заявлений.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Для пересмотра принятых решений об отказе в назначении единовременной выплаты или об отклонении в приеме заявления на назначение единовременной выплаты лица, указанные в пункте 3 настоящих Правил представляют заявление на пересмотр решений об отказе в назначении единовременной выплаты/об отклонении в приеме заявления на назначение единовременной выплаты (далее – заявление на пересмотр решения) по форме согласно приложению 8 к настоящим Правилам в районные (городские) штабы.
За лиц, указанных в подпункте 1) пункта 3 настоящих Правил заявление на пересмотр решения представляется работодателем либо самостоятельно в случае смерти работодателя.
Факт смерти работодателя устанавливается на основании сведений из информационных систем государственных органов.
Заявления на пересмотр решения принимаются районными (городскими) штабами до 1 декабря 2020 года.";
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Районный (городской) штаб в течение пяти рабочих дней с даты внесения рабочим органом на рассмотрение заявления на пересмотр решения с приложенными документами и (или) сведениями выносит заключение о наличии (отсутствии) оснований для пересмотра решения об отказе в назначении единовременной выплаты или об отклонении в приеме заявления на назначение единовременной выплаты (далее – заключение о пересмотре) по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам.
Рабочий орган не позднее 3 рабочих дней с даты вынесения заключения размещает представленные заявителем заявление на пересмотр решения, документы и (или) сведения, а также заключение о пересмотре в информационной системе, и информирует заявителя о результатах рассмотрения заявления на пересмотр решения. Рабочий орган в течение трех рабочих дней предоставляет заявителю копию заключения о пересмотре (по его запросу).
Положительное заключение о пересмотре с приложением заявления на пересмотр решения, документов и (или) сведений, указанных в пункте 19 настоящих Правил, направляется рабочим органом в отделение Государственной корпорации в течение одного рабочего дня с даты вынесения заключения о пересмотре.
Назначение единовременной выплаты осуществляется в порядке, определенным пунктами 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 настоящих Правил.
В случае принятия Фондом решения об отказе в назначении единовременной выплаты после вынесения положительного заключения о пересмотре районного (городского) штаба отделение Государственной корпорации в срок не позднее одного рабочего дня информирует заявителя и лица, которому отказано в назначении единовременной выплаты о принятом решении.

1, 8 және 9-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек және әлеуметтік әріптестік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі А.Ә. Сарбасовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жариялануға тиіс және 2020 жылғы 3 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Б. Нурымбетов
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2020 жылғы 2 тамыздағы
№ 292 бұйрығына
1-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) штабтың 20__ жылғы " __ " _________ № __ қорытындысы
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) штаб шектеу
іс-шараларын енгізу салдарынан кірісінен айырылуына байланысты әлеуметтік қолдау көрсетуге
________________________________________________________________________________
(ұйымның атауы/өтініш берушінің (Т.А.Ә. (бар болса)
өтінішін қарап, Шектеу іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен айырылу
жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларының (бұдан әрі –
Қағидалар) 4-тармағы негізінде шектеу іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді тағайындау жолымен мынадай:
_________________________ (себебін көрсету қажет) себебінен шектеу
іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша әлеуметтік
қолдау көрсетуден бас тарту туралы
шектеу іс-шараларының енгізілуіне байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлем тағайындау жолымен шектеу іс-шараларының енгізілуіне
байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша әлеуметтік қолдау көрсету туралы қорытынды шығарды.
(кажетін таңдау қажет)
Жұмыскерлердің тізімі:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
ЖСН
Жалақысы сақталмайтын демалысының басталған және аяқталған күні
Комиссия төрағасы: ________________________________
Комиссия мүшелері*: ______________________________
_______________________________
(қолы) (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
*ескертпе: тек қағаз жеткізгіште
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2020 жылғы 2 тамыздағы
№ 292 бұйрығына
2-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
8-қосымша
нысан
Өтініш
Аудандық (қалалық) штабқа _______________________________________________________
(аудан, қала)
Кімнен__________________________________________________________________________
(ұйымның атауы/өтінім берушінің Т.А.Ә. (бар болса))
Ұйымның/өтінім берушінің мекенжайы: _____________________________________________
(аудан, қала)
E-mail ________________________________ Телефон __________________________________
Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша
біржолғы төлемді тағайындаудан бас тарту туралы/ біржолғы төлем тағайындау туралы
өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы (тиістісінің астын сызу қажет) шешімді қайта қарау
негіздерінің болуы (болмауы) мәселесін қарауды сұраймын
жалақы сақталмайтын демалыста жүрген жұмыскерлерге
жұмыс беруші - жеке тұлға қайтыс болған жағдайда жалақы сақталмайтын демалыста жүрген жұмыскерлерге:
Жұмыс берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)____________________
Жұмыс берушінің ЖСН ____________________
дара кәсіпкерге
жеке практикамен айналысатын адамға
бірыңғай жиынтық төлем төлеуші болып табылатын жеке тұлғаға
азаматтық-құқықтық шарттар бойынша кіріс алатын жеке тұлғаға
ұсынылып отырған тізімге сәйкес:
Тегі, аты, әкесінің аты
(бар болса)
ЖСН Банктің атауы Банк шотының нөмірі Ұялы телефон нөмірі
Өтінішке қоса берілетін құжаттардың тізбесі:
Р/с №
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтар саны
Ескертпе
1
2
Жалған ақпарат пен дәйексіз (дұрыс емес) құжаттарды ұсыну үшін жауапкершілік туралы ескертілді.
Өтініш берушінің Т.А.Ә. және қолы__________________________________
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2020 жылғы 2 тамыздағы
№ 292 бұйрығына
3-қосымша
Шектеу іс-шараларының
енгізілуіне байланысты кірістен
айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді
жүзеге асыру қағидаларына
9-қосымша
нысан
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) штабтың
облыстық штабтың
(қажеттісін таңдаңыз)
шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша
біржолғы әлеуметтік төлемді тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қайта қарау
негіздерінің болуы (болмауы) туралы _________ 20__ жылғы " __ "_________ № ____ қорытындысы
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі аудандық (қалалық) штаб/облыстық
штаб шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша
біржолғы төлемді тағайындаудан бас тарту туралы/біржолғы төлем тағайындау туралы
өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы шешімді қайта қарауға өтінішті қарап,
___________________________________________________________,
(ұйымның атауы/өтініш берушінің Т.А.Ә. (бар болса))
мыналардың негізінде:
1.______________________________________________________________________________
2.______________________________________________________________________________
3.______________________________________________________________________________
(негіздемесін көрсету: негізінде тағайындаудан бас тарту туралы шешімді қайта қарау
негіздерінің болуы (болмауы) туралы қорытынды шығарылған құжат, мәліметтер,
Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы
әлеуметтік төлемді жүзеге асыру қағидаларына сілтеме) шектеу іс-шараларын енгізуге
байланысты кірістен айырылу жағдайы бойынша біржолғы әлеуметтік төлемді тағайындаудан
бас тарту туралы шешімді қайта қарау негіздерінің болуы (болмауы) туралы қорытынды
шығарады.
Комиссия төрағасы:_________________________________________________________
Комиссия мүшелері*:_______________________________________________________
(қолдары) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
*ескертпе: тек қағаз жеткізгіште

приложения 1, 8 и 9 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту труда и социального партнерства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Сарбасова А.А.
4. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 3 августа 2020 года.
Министр труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Б. Нурымбетов
Приложение 1 к приказу
Министра труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 2 августа 2020 года № 292
Приложение 1
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заключение районного (городского) штаба по вопросам занятости населения
№ ____ "___" _________ 20__ года
Районный (городской) штаб по вопросам занятости населения, рассмотрев заявление
на оказание социальной поддержки в связи с потерей дохода, в связи с введением
ограничительных мероприятий ____________________________________________________,
(наименование организации/Ф.И.О. (при наличии) заявителя)
путем назначения единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с
введением ограничительных мероприятий нижеперечисленным лицам, на основании пункта
4 Правил осуществления единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в
связи с введением ограничительных мероприятий (далее – Правила), выносит заключение:
об отказе в оказании социальной поддержки в связи с потерей дохода, в связи с
введением ограничительных мероприятий по причине: _________________________ (указать
причину)
об оказании социальной поддержки в связи с потерей дохода, в связи с введением
ограничительных мероприятий, путем назначения единовременной социальной выплаты на
случай потери дохода лицам, потерявшим доход в связи с введением ограничительных мероприятий
(выбрать нужное)
Список работников:
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
ИИН
Дата начала и окончания отпуска без сохранения заработной платы
Председатель комиссии: _______________________________________________
Члены комиссии*: _______________________________
(подписи)
________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при наличии)
*примечание: только на бумажном носителе
Приложение 2 к приказу
Министра труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 2 августа 2020 года № 292
Приложение 8
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заявление
В районный (городской) штаб
______________________________________________________
(район, город)
От_____________________________________________________________________________
(наименование организации/Ф.И.О. (при наличии) заявителя) Адрес
организации/заявителя: _____________________________________________________
(район, город) E-mail __________________ Телефон _______________
Прошу вас рассмотреть вопрос о наличии оснований для пересмотра решения об отказе в
назначении единовременной выплаты/об отклонении в приеме заявления на назначение
единовременной выплаты (нужное подчеркнуть) на случай потери дохода в связи с
введением ограничительных мероприятий
работникам, находящимся в отпусках без сохранения заработной платы
работникам, находящимся в отпусках без сохранения заработной платы, в случае смерти
работодателя физического лица:
Фамилия, имя, отчество (при наличии) работодателя ____________________
ИИН работодателя ____________________
индивидуальному предпринимателю
лицу, занимающемуся частной практикой
физическому лицу, являющемуся плательщиком единого совокупного платежа
физическому лицу, получающему доходы по договорам гражданско-правового характера
по представленному списку:
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
ИИН
Наименование банка или оператора системы электронных денег
Номер банковского счета или иденти-фикационный код электронного кошель-ка
Номер мобильного телефона
Перечень документов, приложенных к заявлению:
№ п/п Наименование документа Количество листов в документе Примечание
1
2
Предупрежден (а) об ответственности за предоставление ложной информации и
недостоверных (поддельных) документов.
Ф.И.О. и подпись заявителя _______________________
Приложение 3 к приказу
Министра труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
от 2 августа 2020 года № 292
Приложение 9
к Правилам осуществления
единовременной социальной
выплаты на случай потери
дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий
Форма
Заключение
районного (городского) штаба по вопросам занятости населения
областного штаба
(выбрать нужное) о наличии (отсутствии) оснований для пересмотра решения об
отказе в назначении единовременной социальной выплаты на случай потери
дохода в связи с введением ограничительных мероприятий
№ ____ "__" _________ 20__ года
Районный (городской) штаб по вопросам занятости населения/областной штаб
, рассмотрев заявление на пересмотр решения об отказе в назначении единовременной
выплаты/об отклонении в приеме заявления на назначение единовременной выплаты на
случай потери дохода в связи с введением ограничительных мероприятий
__________________________________________________________________________,
(наименование организации/Ф.И.О. (при наличии) заявителя)
на основании
1.___________________________________________________________________________
2.___________________________________________________________________________
3.___________________________________________________________________________
(указать основание: документ, сведения, ссылку на Правила осуществления
единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи с введением
ограничительных мероприятий (подпункт и (или) пункт) на основании которых принято заключение о
наличии (отсутствии) оснований для пересмотра решения об отказе) выносит
заключение о наличии (отсутствии) оснований для пересмотра решения об отказе в
назначении единовременной социальной выплаты на случай потери дохода в связи
с введением ограничительных мероприятий.
Председатель комиссии:_____________________________________
Члены комиссии*:__________________________________________
(подписи) (Фамилия, имя, отчество (при наличии)
*примечание: только на бумажном носителе