Нұр-Сұлтан қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 221/25-VI шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 494/65-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 маусымда № 1270 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-3-тармағына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласында әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасы туралы" Астана қаласы мәслихатінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 221/25-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1149 тіркелген, 2018 жылдың 11 қаңтарында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілді:
жоғарыда көрсетілген шешімімен бекітілген Нұр-Сұлтан қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында (бұдан әрі – Қағида):
13-тармақ мынадай мазмұндағы 6-1) тармақшамен толықтырылсын:
"6-1) мүгедек баланы (мүгедек балаларды) тәрбиелеп отырған отбасылар;";
52-тармақтың 1) тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мүгедек баланы (мүгедек балаларды) тәрбиелеп отырған отбасыларға (ата-аналардың біреуіне);".
2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Табулдина
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
М. Шайдаров

О внесении дополнений в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 221/25-VI "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Нур-Султан"
Решение маслихата города Нур-Султана от 29 мая 2020 года № 494/65-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 9 июня 2020 года № 1270
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султана РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 12 декабря 2017 года № 221/25-VI "О Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1149, опубликовано 11 января 2018 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Нур-Султан (далее – Правила), утвержденных вышеуказанным решением:
пункт 13 дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) семьи, воспитывающие ребенка-инвалида (детей-инвалидов);";
подпункт 1) пункта 52 дополнить абзацем следующего содержания:
"семьям, воспитывающим ребенка-инвалида (детей-инвалидов) (одному из родителей);".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
города Нур-Султана
А. Табулдина
И.о. секретаря маслихата
города Нур-Султана
М. Шайдаров