Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № а-1/9 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 7648 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № А-3/111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 30.03.2021 № А-3/111 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Степногорск қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізінде үй-жайлар берілсін.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің "Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы № А-2/48 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-140 тіркелген, 2011 жылғы 24 ақпанда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" газеттерінде жарияланған), "Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № А-2/48 "Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2013 жылғы 24 маусымдағы № А-6/235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 тіркелген, 2013 жылғы 23 шілдеде "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" газеттерінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі Е.Баяхметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы
"Степногорск көпбейінді қалалық
ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы білім басқармасының
"Степногорск қаласы, облыстық
"Жастар" жасөспірімдер үйі
(әлеуметтік бейімделу орталығы)"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы
"Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Степногорск қаласы әкімдігінің

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 13 января 2020 года № а-1/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2020 года № 7648. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 30 марта 2021 года № А-3/111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 30.03.2021 № А-3/111 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Степногорской городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу постановления акимата города Степногорска "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями" от 18 февраля 2011 года № А-2/48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-140, опубликовано 24 февраля 2011 года в газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск"), "О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 18 февраля 2011 года № А-2/48 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями" от 24 июня 2013 года № А-6/235 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3770, опубликовано 23 июля 2013 года в газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Степногорска.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска Е.Баяхметов
"СОГЛАСОВАНО"
Степногорская городская
территориальная избирательная
комиссия
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения
"Степногорская многопрофильная городская больница"
при управлении здравоохранения Акмолинской области
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Областной дом юношества "Жастар"
(центр социальной адаптации),
город Степногорск" управления образования
Акмолинской области
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное коммунальное казенное
предприятие "Горнотехнический колледж,
город Степногорск" при управлении
образования Акмолинской области
Приложение 1 к постановлению
акимата города Степногорска

2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ а-1/9 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Степногорск қаласы, 3 шағын ауданы, 84, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының жанындағы тақтасы
2
Степногорск қаласы, 1 шағын ауданы, аурухана кешені, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Степногорск көпбейінді қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы тақтасы
3
Степногорск қаласы, 9 шағын ауданы, 4, "Степногорск қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы инклюзивті білім беретін "Балауса" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақтасы
4
Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 13, Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы, облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
5
Степногорск қаласы, 1 шағын ауданы, 47, Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақтасы
6
Степногорск қаласы, 4 шағын ауданы, 47, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақтасы
7
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Қабылденов көшесі, 3, Степногорск қаласы мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Ақсу кентінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақтасы
8
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Нәбиев көшесі, 26, "Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
9
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, 15, "Заводской кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
10
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Бейбітшілік көшесі, 11а, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
11
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, 1 шағын ауданы, 23, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Шаңтөбе кенті "Горняк" Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақтасы
12
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, 492, "Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақтасы
13

от "13" января 2020 года
№ а-1/9
Места для размещения агитационных печатных материалов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Степногорск, 3 микрорайон, 84, щит у здания государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
2
город Степногорск, 1 микрорайон, больничный комплекс, щит у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорская многопрофильная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
3
город Степногорск, 9 микрорайон, 4, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия ясли-сад "Балауса" с инклюзивным обучением при государственном учреждении "Отдел образования города Степногорска"
4
город Степногорск, 6 микрорайон, 13, щит у здания коммунального государственного учреждения "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации), город Степногорск" управления образования Акмолинской области
5
город Степногорск, 1 микрорайон, 47, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" при отделе образования города Степногорска
6
город Степногорск, 4 микрорайон, 47, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Горнотехнический колледж, город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
7
город Степногорск, поселок Аксу, улица Кабылденова, 3, щит у здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры поселка Аксу" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
8
город Степногорск, поселок Аксу, улица Набиева, 26, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Аксу"
9
город Степногорск, поселок Заводской, улица Бауржана Момышулы, 15, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Заводской"
10
город Степногорск, поселок Заводской, улица Бейбитшилик, 11а, щит у здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
11
город Степногорск, поселок Шантобе, 1 микрорайон, 23, щит у здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска
12
город Степногорск, поселок Бестобе, улица Бейбитшилик, 492, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска"
13

Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 47, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бестөбе кентінің № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
14
Степногорск қаласы, Қарабұлақ ауылы, Сарыарқа көшесі, 24, "Қарабұлақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
15
Степногорск қаласы, Изобильное ауылы, Қазақстанская көшесі, 9, "Степногорск қаласының Изобильный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
16
Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Байқоныс ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 1, "Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
17
Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы, Бөгенбай Батыр көшесі, 9, "Степногорск қаласының Қырық құдық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақтасы
Степногорск қаласы әкімдігінің

город Степногорск, поселок Бестобе, улица Ыбырай Алтынсарин, 47, щит у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска
14
город Степногорск, село Карабулак, улица Сарыарка, 24, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Карабулак"
15
город Степногорск, село Изобильное, улица Казахстанская, 9, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Изобильное города Степногорска"
16
город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Байконыс, улица Ы.Алтынсарина, 1, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска"
17
город Степногорск, село Кырык кудык, улица Богенбай Батыра, 9, щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорск"
Приложение 2 к постановлению
акимата города Степногорска

2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ а-1/9 қаулысына
2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар
1
Степногорск қаласы, 6 шағын ауданы, 13, Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы, облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
2

от "13" января 2020 года
№ а-1/9
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1
город Степногорск, 6 микрорайон, 13, актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации), город Степногорск" управления образования Акмолинской области
2

Степногорск қаласы, 5 шағын ауданы, 1, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
3
Степногорск қаласы, 2 шағын ауданы, 1, Степногорск қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының мәжіліс залы

город Степногорск, 5 микрорайон, 1, актовый зал здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия №6 имени Абая Кунанбаева" отдела образования города Степногорска
3
город Степногорск, 2 микрорайон, 1, актовый зал здания государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Степногорска