Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 01 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 ақпанда № 7682 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 06 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 19.06.2020 № 06 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі аудандық комиссияның кезектен тыс шұғыл отырысының 2020 жылғы 9 ақпандағы № 1 хаттамасының негізінде, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жоюдың басшысы болып Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Р.Қ. Сабиров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс - шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Р.Қ. Сабировқа жүктелсін.
4. Осы шешімнің әрекеті 2020 жылдың 9 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Муханбеджанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 20 февраля 2020 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2020 года № 7682. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 19 июня 2020 года № 06
Сноска. Утратило силу решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 19.06.2020 № 06 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного оперативного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 9 февраля 2020 года № 1, аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Аршалынского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Аршалынского района Сабирова Р.К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аршалынского района Сабирова Р.К.
4. Действие настоящего решения распространяется на правоотношения, возникшие с 9 февраля 2020 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Муханбеджанов