Карантин белгілеу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 8047 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 2020 жылғы 12 қарашадағы № 5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы әкімінің 12.11.2020 № 5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 01-28-338 ұсынуы бойынша, Бірсуат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты, Жарқайың ауданының Бірсуат ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірсуат ауылының әкімі Б.Абенова

Об установлении карантина
Решение акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 29 сентября 2020 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2020 года № 8047. Утратило силу решением акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 12 ноября 2020 года № 5.
Сноска. Утратило силу решением акима села Бирсуат Жаркаинского района Акмолинской области от 12.11.2020 № 5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жаркаинского района от 28 сентября 2020 года № 01-28-338, аким села Бирсуат РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Бирсуат Жаркаинского района, в связи с возникновением болезни грипп птиц.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Бирсуат Б.Абенова