Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 наурыздағы № 47 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 6868 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17 бабының 1-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағына және 71-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Соколов-Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамымен пайдалы қазбаларды барлау жүргізу үшін, Ырғыз ауданының "Ырғыз" және "Саралы" учаскесінде орналасқан жалпы көлемі 22472,31 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2024 жылдың 7 тамызына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Ырғыз аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Ырғыз ауданының әкімі А. Шахин

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 10 марта 2020 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2020 года № 6868
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 17, пунктом 4 статьи 69 и пунктом 2 статьи 71-1 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок общей площадью 22 472,31 гектаров, расположенный на участке "Иргиз" и "Саралы" Иргизского района без изъятия у землепользователей, для проведения работ по разведке полезных ископаемых Акционерным обществом "Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение", срок до 7 августа 2024 года.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Иргизского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Иргизского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирющего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Иргизского района А. Шахин