Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 7095 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің 22.09.2020 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2020 жылғы 05 мамырдағы № 2-18/193 ұсынысы негізінде, Нұра ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі Нұра ауылының Ыбырай Достаев, Төлеумұрат Кішкентаев, Әбдібек Мәмбетов көшелерінде мүйізді ірі қара малдары арасынан бурцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауылдық округінің әкімі Ж. Төлебай

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Нуринского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 14 мая 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2020 года № 7095. Утратило силу решением акима Нуринского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 22 сентября 2020 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Нуринского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 22.09.2020 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 05 мая 2020 года за № 2-18/193 аким Нуринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицах Ыбырая Достаева, Толеумурата Кишкентаева, Абдибека Мамбетова села Нура Нуринского сельского округа Иргизского района, в связи с выявлением заболевании бурцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Нуринского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского сельского округа Ж. Төлебай