Ырғыз ауылдық округінің "Олимп-2023" өндірістік кооперативінің аумағына карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 37 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7086 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 121 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 21.09.2020 № 121 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына 7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 2-17/ 111 ұсынысы негізінде, Ырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округінің "Олипм-2023" өндірістік кооперативі аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауылдық округінің әкімі А. Сарин

Об установлении карантина на территории производственного кооператива "Олимп-2023" Иргизского сельского округа
Решение акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 6 мая 2020 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 мая 2020 года № 7086. Утратило силу решением акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 21 сентября 2020 года № 121
Сноска. Утратило силу решением акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 21.09.2020 № 121 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года за № 2-17/111 аким Иргизского сельского округа Иргизского района РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории производственного кооператива "Олимп-2023" Иргизкого сельского округа Иргизкого района, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государсвенную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Иргизского сельского округа А. Сарин