Шектеу іс-шараларын алу және Жарық ауылдық округі әкімінің 2019 жылдың 22 мамырдағы № 3 "Жарық ауылдық округінің Қанай ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 ақпанда № 6837 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының міндетін атқарушының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 2-10-3/300 ұсынысы негізінде, Жарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарық ауылдық округінің Қанай ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Жарық ауылдық округі әкімінің 2019 жылдың 22 мамырдағы № 3 "Жарық ауылдық округінің Қанай ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне № 6177 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін, оны Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Е. Имангазин

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жарыкского сельского округа от 22 мая 2019 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Канай Жарыкского сельского округа"
Решение акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27 февраля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 февраля 2020 года № 6837
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 декабря 2019 года № 2-10-3/300, аким Жарыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Канай Жарыкского сельского округа, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жарыкского сельского округа от 22 мая 2019 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Канай Жарыкского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6177, опубликованное 5 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарыкского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Е. Имангазин