Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 35 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 3 ақпанда № 5419 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімі аппаратының басшысы Т. Бектасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 35 қаулысына қосымша
Алматы облысы әкімдігінің күштері жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы облысы әкімдігінің "Білім саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2014 жылғы 17 шілдедегі № 258 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2821 тіркелген, 2014 жылдың 26 қыркүйегінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 17 шілдедегі № 321 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3344 тіркелген, 2015 жылдың 27 қазанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
3. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 321 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3738 тіркелген, 2016 жылдың 2 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
4. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 321 "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 3 наурыздағы № 112 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3784 тіркелген, 2016 жылдың 22 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 31 января 2020 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 февраля 2020 года № 5419
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Алматинской области Т. Бектасова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от 31 января 2020 года № 35
Перечень некоторых постановлений акимата Алматинской области признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Алматинской области от 17 июля 2014 года № 258 "Об утверждении регламентов государственных услуг оказываемых в сфере образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2821, опубликован 26 сентября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Алматинской области от 17 июля 2015 года № 321 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3344, опубликован 27 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Алматинской области от 18 января 2016 года № 21 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 июля 2015 года № 321 "Об утверждении регламентов государственных услуг оказываемых в сфере образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3738, опубликован 2 марта 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Алматинской области от 3 марта 2016 года № 112 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 июля 2015 года № 321 "Об утверждении регламентов государственных услуг оказываемых в сфере образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3784, опубликован 22 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

5. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 321 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 571 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4508 тіркелген, 2018 жылдың 1 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
6. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі "Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" № 321 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 1 наурыздағы № 88 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4603 тіркелген, 2018 жылдың 9 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
7. Алматы облысы әкімдігінің "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 14 қыркүйектегі № 412 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3483 тіркелген, 2015 жылдың 14 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
8. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің денсаулық сақтау саласындағы кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 1 маусымдағы № 272 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3896 тіркелген, 2016 жылдың 14 шілдесінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
9. Алматы облысы әкімдігінің "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 наурыздағы № 131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 тіркелген, 2016 жылдың 6 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
10. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 131 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 120 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5098 тіркелген, 2019 жылдың 15 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
11. Алматы облысы әкімдігінің "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 1 тамыздағы № 316 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4323 тіркелген, 2017 жылдың 6 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

5. Постановление акимата Алматинской области от 26 декабря 2017 года № 571 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 июля 2015 года № 321 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4508, опубликован 1 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Постановление акимата Алматинской области от 1 марта 2018 года № 88 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 17 июля 2015 года № 321 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4603, опубликован 9 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Постановление акимата Алматинской области от 14 сентября 2015 года № 412 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3483, опубликован 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Постановление акимата Алматинской области от 1 июня 2016 года № 272 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Алматинской области в сфере здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3896, опубликован 14 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Постановление акимата Алматинской области от 16 марта 2016 года № 131 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3787, опубликован 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
10. Постановление акимата Алматинской области от 5 апреля 2019 года № 120 "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 16 марта 2016 года № 131 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5098, опубликован 15 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
11. Постановление акимата Алматинской области от 1 августа 2017 года № 316 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4323, опубликован 6 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

12. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 1 тамыздағы "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 316 қаулысына өзгеріс енгізу туралы туралы" 2018 жылғы 4 мамырдағы № 212 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4708 тіркелген, 2018 жылдың 22 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
13. Алматы облысы әкімдігінің "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2017 жылғы 2 қазандағы № 405 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4348 тіркелген, 2017 жылдың 27 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
14. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 2 қазандағы "Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 405 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 161 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5126 тіркелген, 2019 жылдың 14 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
15. Алматы облысы әкімдігінің "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы білім және арнаулы әлеуметтік қызметтерді алуы үшін жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 11 қазандағы № 422 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4353 тіркелген, 2017 жылдың 29 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
16. Алматы облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 28 қарашадағы № 532 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4438 тіркелген, 2018 жылдың 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
17. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 532 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 463 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4862 тіркелген, 2018 жылдың 26 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

12. Постановление акимата Алматинской области от 4 мая 2018 года № 212 "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 1 августа 2017 года № 316 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4708, опубликован 22 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
13. Постановление акимата Алматинской области от 2 октября 2017 года № 405 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4348, опубликован 27 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
14. Постановление акимата Алматинской области от 25 апреля 2019 года № 161 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 2 октября 2017 года № 405 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере долевого участия в жилищном строительстве" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5126, опубликован 14 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
15. Постановление акимата Алматинской области от 11 октября 2017 года № 422 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4353, опубликован 29 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
16. Постановление акимата Алматинской области от 28 ноября 2017 года № 532 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4438, опубликован 4 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
17. Постановление акимата Алматинской области от 4 октября 2018 года № 463 "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 28 ноября 2017 года № 532 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4862, опубликован 26 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

18. Алматы облысы әкімдігінің "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 28 қарашадағы № 533 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4440 тіркелген, 2018 жылдың 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
19. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қарашадағы "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 533 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 462 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4860 тіркелген, 2018 жылдың 23 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
20. Алматы облысы әкімдігінің "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 7 ақпандағы № 54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4535 тіркелген, 2018 жылдың 28 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
21. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 ақпандағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 54 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 11 наурыздағы № 90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 тіркелген, 2019 жылдың 4 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
22. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 7 ақпандағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 54 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 546 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5314 тіркелген, 2019 жылдың 10 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
23. Алматы облысы әкімдігінің "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналарын мемлекет төлейтін жеке тұлғалар туралы деректерді өзектендіру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № 141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4647 тіркелген, 2018 жылдың 25 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

18. Постановление акимата Алматинской области от 28 ноября 2017 года № 533 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4440, опубликован 4 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
19. Постановление акимата Алматинской области от 4 октября 2018 года № 462 "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 28 ноября 2017 года № 533 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4860, опубликован 23 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
20. Постановление акимата Алматинской области от 7 февраля 2018 года № 54 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4535, опубликован 28 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
21. Постановление акимата Алматинской области от 11 марта 2019 года № 90 "О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 7 февраля 2018 года № 54 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5068, опубликован 4 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
22. Постановление акимата Алматинской области от 3 декабря 2019 года № 546 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 7 февраля 2018 года № 54 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5314,, опубликован 10 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
23. Постановление акимата Алматинской области от 29 марта 2018 года № 141 "Об утверждении регламента государственной услуги "Актуализация данных о физическом лице, за которого взносы на обязательное социальное медицинское страхование уплачиваются государством" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4647, опубликован 25 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

24. Алматы облысы әкімдігінің "Білім саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 458 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 тіркелген, 2018 жылдың 26 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
25. Алматы облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін аттестаттаудан өткізуге құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 459 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4859 тіркелген, 2018 жылдың 23 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
26. Алматы облысы әкімдігінің "Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 460 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4858 тіркелген, 2018 жылдың 23 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
27. Алматы облысы әкімдігінің "Орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 4 қазандағы № 461 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4863 тіркелген, 2018 жылдың 26 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
28. Алматы облысы әкімдігінің "Арнайы білім беру саласындағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 604 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4982 тіркелген, 2019 жылдың 3 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
29. Алматы облысы әкімдігінің "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 42 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5045 тіркелген, 2019 жылдың 11 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

24. Постановление акимата Алматинской области от 4 октября 2018 года № 458 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4865, опубликован 26 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
25. Постановление акимата Алматинской области от 4 октября 2018 года № 459 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4859, опубликован 23 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
26. Постановление акимата Алматинской области от 4 октября 2018 года № 460 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление академических отпусков обучающимся в организациях образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4858, опубликован 23 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
27. Постановление акимата Алматинской области от 4 октября 2018 года № 461 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4863, опубликован 26 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
28. Постановление акимата Алматинской области от 21 декабря 2018 года № 604 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере специального образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4982, опубликован 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
29. Постановление акимата Алматинской области от 28 января 2019 года № 42 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5045, опубликован 11 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

30. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 42 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 10 маусымдағы № 233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5170 тіркелген, 2019 жылдың 18 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
31. Алматы облысы әкімдігінің "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 43 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5055 тіркелген, 2019 жылдың 28 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
32. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 43 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 8 қазандағы № 434 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5281 тіркелген, 2019 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
33. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 43 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы № 526 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5304 тіркелген, 2019 жылдың 6 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
34. Алматы облысы әкімдігінің "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 393 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5233 тіркелген, 2019 жылдың 19 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.
35. Алматы облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2019 жылғы 7 қазандағы № 425 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5279 тіркелген, 2019 жылдың 10 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

30. Постановление акимата Алматинской области от 10 июня 2019 года № 233 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 28 января 2019 года № 42 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5170, опубликован 18 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
31. Постановление акимата Алматинской области от 28 января 2019 года № 43 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5055, опубликован 28 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
32. Постановление акимата Алматинской области от 8 октября 2019 года № 434 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Алматинской области от 28 января 2019 года № 43 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5281, опубликован 15 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
33. Постановление акимата Алматинской области от 25 ноября 2019 года № 526 "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 28 января 2019 года № 43 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5304, опубликован 6 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
34. Постановление акимата Алматинской области от 13 сентября 2019 года № 393 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5233, опубликован 19 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
35. Постановление акимата Алматинской области от 7 октября 2019 года № 425 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5279, опубликован 10 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).