Кербұлақ аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 5 мамырдағы № 56-333 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 6 мамырда № 5519 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Кербұлақ ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 02-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3790 тіркелген, 2016 жылғы 03 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 сәуірдегі "Кербұлақ ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 02-17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 17 маусымдағы № 05-35 (Нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3894 тіркелген, 2016 жылғы 01 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Кербұлақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Ракимбекова Гулмира Абдигалиевнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Ж. Садыкова
Кербұлақ аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Рысбеков

О признании утратившими силу некоторых решений Кербулакского районного маслихата
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 5 мая 2020 года № 56-333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 мая 2020 года № 5519
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кербулакского районного маслихата:
1) "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Кербулакского района" от 05 апреля 2016 года № 02-17 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3790, опубликован 03 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) "О внесений изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 05 апреля 2016 года № 02-17 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Кербулакского района" от 17 июня 2016 года № 05-35 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3894, опубликован 01 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Кербулакского районного маслихата Ракимбекову Гулмире Абдигалиевне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Кербулакского
районного маслихата Ж. Садыкова
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Б. Рысбеков