Жергілікті ауқымдағы табиғи төтенше жағдай жариялау туралы
Шымкент қаласы әкімінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 2 шешімі. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 сәуірде № 98 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмiнiң 15.08.2022 № 1 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29, 37-баптарына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына және 2020 жылғы 13 наурыздағы Шымкент қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссия отырысының № 3 хаттамасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайрам-су" өзенінің жағалауларын шайылу салдарларын оқшаулап және жою қажеттілігіне байланысты, Шымкент қаласы, Енбекші ауданындағы Базарқақпа, Қаратау ауданындағы Сайрам тұрғын алабтарындағы "Сайрам-су" өзенінде жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесі Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Н.Ергешбекке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі М. Айтенов

Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба природного характера
Решение акима города Шымкент от 9 апреля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 13 апреля 2020 года № 98. Утратило силу решением акима города Шымкент от 15 августа 2022 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент от 15.08.2022 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 29, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола от 13 марта 2020 года № 3 заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации города Шымкент, аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. В связи с необходимостью локализации и ликвидации последствий размыва берегов реки "Сайрам-су" объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на реки "Сайрам-су" в жилых массивах Сайрам Каратуского района и Базаркакпа Енбекшинского района города Шымкент.
2. Государственному учреждению "Аппарата акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии в периодические печатные издания, распространяемых в городе Шымкент для официального опубликования;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Шымкент Н.Ергешбек.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Айтенов