"2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы және Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 196 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 583 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 124 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Агроөнеркәсіп кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 12) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген), Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы және Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 196 (Нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 92 болып тіркелген, нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 3 сәуірде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) 2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) жергілікті бюджет қаражаты есебінен 2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жазылсын;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес 1-1 қосымшасымен толықтырылсын.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Шымкент от 1 апреля 2020 года № 196 "Об утверждении Объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год и о признании утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 21 сентября 2020 года № 583. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 23 сентября 2020 года № 124. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 12) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 (зарегистрирован Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404) "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 1 апреля 2020 года № 196 "Об утверждении Объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год и о признании утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 92, опубликован Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 3 апреля 2020 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год в пределах средств, выделенных из местного бюджета согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 указанного постановления изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 1-1 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;

2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
3) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "21" қыркүйегі
№ 583 қаулысына 1-қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "1" сәуірдегі
№ 196 қаулысына 1 қосымша
2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия соммасы, теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1.
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заметителя акима города Шымкент А. Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент от "21" сентября
2020 года № 583
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент от "1" апреля
2020 года № 196
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидии на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1.
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон