Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 маусымдағы № 40/325 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 маусымда № 5881 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 12/99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 20.04.2022 № 12/99 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енеді).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Күші жойылды деп танылсын:
Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 маусымдағы № 3/31 "Балқаш қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3879 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 шілдеде № 72-73 (12466) "Балқаш өңірі", 2016 жылғы 1 шілдеде № 54-55 (1519) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 12 шілдеде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Сартаев
Қалалық мәслихат хатшысы К. Тейлянов

О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 июня 2020 года № 40/325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июня 2020 года № 5881. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2022 года № 12/99
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 20.04.2022 № 12/99 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш".
2. Признать утратившим силу:
решение Балхашского городского маслихата от 8 июня 2016 года №3/31 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3879, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 1 июля 2016 года №72-73 (12466), "Северное Прибалхашье" от 1 июля 2016 года №54-55 (1519), в информационно-правовой системе "Әділет" от 12 июля 2016 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Сартаев
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов