Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 44/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 мамырда № 5826 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17 бабына, 69-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және заңды тұлғалардың өтініштерін қарай келе, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданының аумағында жер учаскелерін пайдаланатын келесі жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
1) "Жайрем кен байыту комбинаты" акционерлік қоғамына пайдалы кен қазбаларын барлау үшін жалпы көлемі 273127,9 гектар жер учаскесіне;
2) "SevenCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы кен қазбаларын барлау үшін жалпы көлемі - 24995,7 гектар жер учаскесіне;
3) алынып тасталды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 12.02.2021 № 12/03 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
4) "Қарағанды облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Жаңаарқа ауданының аумағында газ құбырын және оның объектілерін салу үшін жалпы көлемі – 22,7636 гектар жер учаскесіне.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 12.02.2021 № 12/03 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Жаңаарқа ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ғ. Төлеуовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 4 мая 2020 года № 44/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 мая 2020 года № 5826.
В соответствии со статьей 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев обращения юридических лиц, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельные участки на территории Жанааркинского района следующим пользователям земельных участков:
1) Акционерному обществу "Жайремский горно-обогатительный комбинат" общей площадью 273127,9 гектара земельных участков для разведки полезных ископаемых;
2) Товариществу с ограниченной ответственностью "SevenCom" общей площадью - 24995,7 гектара земельных участков для разведки полезных ископаемых;
3) исключен - акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 12.02.2021 № 12/03 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
4) Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Карагандинской области" общей площадью – 22,7636 гектара земельных участков для строительства газопровода и его объектов на территории Жанааркинского района.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 12.02.2021 № 12/03 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Жанааркинского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Толеуова Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин