Жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 17 қарашадағы № 126/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қарашада № 6096 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17 бабына, 69-бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және заңды тұлғалардың өтініштерін қарай келе, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданының аумағында пайдалы кен қазбаларын барлау үшін, жер және табиғатты қорғау заңнамасының талаптарын сақтауымен 6 (алты) жыл пайдалану мерзімімен келесі жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
1) "Saryarka Cold" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жалпы көлемі - 7082,0 гектар жер учаскелеріне;
2) "Горно Энерго Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жалпы көлемі - 942,1 гектар жер учаскелеріне;
3) "G-Gold" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жалпы көлемі - 469,9 гектар жер учаскелеріне.
2. "Жаңаарқа ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Төлеуовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 17 ноября 2020 года № 126/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2020 года № 6096
В соответствии со статьей 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев обращения юридических лиц, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на следующие земельные участки в пределах Жанааркинского района для разведки полезных ископаемых сроком на 6 (шесть) лет с соблюдением требований законодательства в области охраны земли и природы:
1) товариществу с ограниченной ответственностью "Saryarka Cold" на территории общей площадью - 7082,0 гектара земельных участков;
2) товариществу с ограниченной ответственностью "Горно Энерго Сервис" на территории общей площадью - 942,1 гектара земельных участков;
3) товариществу с ограниченной ответственностью "G-Gold" на территории общей площадью – 469,9 гектара земельных участков.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Жанааркинского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Толеуова Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин