Қызылтал ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімінің 2020 жылғы 17 тамыздағы № 5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 тамызда № 6015 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Кертінді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жылқы малдары арасынан ринопневмония ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Қызылтал ауылдық округі аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Кертінді ауылы әкімінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 2 "Қызылтал ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5855 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 маусымдағы № 23 (5670) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 4 маусымда электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кертінді ауылының әкімі Г. Хасенов

О снятии ограничительных мероприятий с территории Кызылталского сельского округа
Решение акима села Кертенди Нуринского района Карагандинской области от 17 августа 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 августа 2020 года № 6015
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким села Кертенди РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации ринопневмонии среди лошадей снять ограничительные мероприятия с территории Кызылталского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима села Кертенди от 2 июня 2020 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Кызылталского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5855, опубликовано в районной газете "Нұра" от 6 июня 2020 года № 23 (5670), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 июня 2020 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Кертенди Г. Хасенов