Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 5698 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімінің 28.05.2020 № 03 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес Осакаров ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка, Молодежный кенттерінің аумақтарында, Сарыөзек, Пионер, Озерный, Николаев, Тельман, Құндызды, Қарағайлы, Сұңқар ауылдық округтерінің аймағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Осакаров ауданы әкімінің орынбасары Нұрлан Рымбайұлы Ламбеков тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 17 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Осакаров ауданының әкімі Н. Кобжанов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Осакаровского района Карагандинской области от 4 февраля 2020 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 февраля 2020 года № 5698. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 28 мая 2020 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Осакаровского района Карагандинской области от 28.05.2020 № 03 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. п. 4.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Осакаровского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории поселков Осакаровка, Молодежный, сельских округов Сарыозек, Пионерского, Озерного, Николаевского, Тельманского, Кундуздинского, Карагайлы, Сункар Осакаровского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Осакаровского района Ламбекова Нурлана Рымбаевича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 17 января 2020 года.
Аким Осакаровского района Н. Кобжанов