2020 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 13 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 7229 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест на 2020 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 30 января 2020 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 января 2020 года № 7229
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ергешбаев
Аудан әкімі 2020 жылғы 30 қаңтары № 13 қаулысына 1-қосымша
2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"СПК Қызылорда Балық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
80
2,5
2
2
"Сыр Маржаны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
72
1,38
1
3
"ҚАЗАЛЫ КӨРКЕМ СЕРВИС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
70
1,42
1
Аудан әкімі 2020 жылғы 30 қаңтары № 13 қаулысына 2-қосымша
2020 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
Жеке кәсіпкер "Игликов Т"
60
1,6
1
Аудан әкімі 2020 жылғы 30 қаңтары № 13 қаулысына 3-қосымша
2020 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
119
1,68
2
2
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
120
1,66
2

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Ергешбаев
Приложение 1 к постановлению Аким района от 30 января 2020 года № 13
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников
(%)
Количество рабочих мест установленной квоты (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "СПК Кызылорда Балык"
80
2,5
2
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сыр Маржаны"
72
1,38
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "ҚАЗАЛЫ КӨРКЕМ СЕРВИС"
70
1,42
1
Приложение 2 к постановлению Аким района от 30 января 2020 года № 13
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников
(%)
Количество рабочих мест установленной квоты (человек)
1
Индивидуальный предприниматель "Игликов Т"
60
1,6
1
Приложение 3 к постановлению Аким района от 30 января 2020 года № 13
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2020 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников
(%)
Количество рабочих мест установленной квоты (человек)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский аграрно- технический колледж" управления образования Кызылординской области"
119
1,68
2
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический высший колледж" управления образования Кызылординской области"
120
1,66
2