Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Құмжиек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 16 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 ақпанда № 7259 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Құмжиек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Құмжиек ауылдық округі әкімінің 28.05.2020 № 33 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлiгiнің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетi Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 12 ақпандағы №07-10-68 ұсынысы негізінде, Құмжиек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құмжиек ауылдық округi Тапа елді мекенінің Картел учаскесінде түйеде құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Құмжиек ауылдық округі әкімінің 25.02.2020 № 17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Баймаханов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Кумжиек Казалинского района Кызылординской области от 14 февраля 2020 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 февраля 2020 года № 7259. Утратило силу решением акима сельского округа Кумжиек Казалинского района Кызылординской области от 28 мая 2020 года № 33
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Кумжиек Казалинского района Кызылординской области от 28.05.2020 № 33 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Казалинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 12 февраля 2020 года №07-10-68, аким сельского округа Кумжиек РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бешенства у верблюда на участке Картел населенного пункта Тапа сельского округа Кумжиек.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима сельского округа Кумжиек Казалинского района Кызылординской области от 25.02.2020 № 17 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Баймаханов