Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Құмжиек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 мамырдағы № 33 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 мамырда № 7498 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2020 жылғы 26 мамырдағы №7-09-218 ұсынысы негізінде, Құмжиек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құмжиек ауылдық округi Тапа елді мекенінің Картел учаскесінде түйеде құтырық ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу iс-шаралары тоқтатылсын
2. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Құмжиек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 16 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7259 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 24 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Құмжиек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 14 ақпандағы №16 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Құмжиек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 17 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7262 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 4 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Баймаханов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Кумжиек Казалинского района Кызылординской области от 28 мая 2020 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 мая 2020 года № 7498
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора государственного учреждения "Казалинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 мая 2020 года №7-09-218, аким сельского округа Кумжиек РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные в связи с возникновением заболевания бешенства у верблюда на участке Картел населенного пункта Тапа сельского округа Кумжиек.
2. Признать утратившим силу решение сельского округа Кумжиек от 14 февраля 2020 года № 16 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7259, опубликовано 24 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Признать утратившим силу решение сельского округа Кумжиек от 25 февраля 2020 года № 17 "О внесении изменения в решение акима сельского округа Кумжиек от 14 февраля 2020 года №16 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7262, опубликовано 4 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Баймаханов