Мұнайлы ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 299-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 4348 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27 ноября 2020 года № 299-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 ноября 2020 года № 4348.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Мұнайлы ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Мұнайлы аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ш. Сұңғат) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Жолбаевқа жүктелсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мунайлинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел экономики и финансов" (Ш. Сұңғат) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жолбаева Н.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 қарашасы
№ 299-қ қаулысына қосымша
Мұнайлы ауданының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 28.11.2022 № 288-қ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі ) қаулысы.
Елді мекендердегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Маңғыстау ауылы
1.1

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров
Приложение к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 27 ноября 2020 года № 299-қ
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Мунайлинского района
Сноска. Приложение - в редакции постановлениями акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 28.11.2022 № 288-қ (вводится в действие с 01.01.2023
Месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах
Коэффициент зонирования
1
село Мангистау
1.1