Карантинді тоқтатудың кейбір мәселелері туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 447 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 желтоқсанда № 9623 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10414 болып тіркелген) бекітілген Шектеу іс-шараларын және карантинді белгілеу немесе алып тастау қағидаларының 8-тармағына сәйкес, Қостанай облысының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 30 қазандағы № 01-08/2487, 2020 жылғы 16 қарашадағы № 13970, 2020 жылғы 23 қарашадағы № 01-08/2770 ұсыныстары негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысының келесі:
1) Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің Родина ауылы;
2) Арқалық қаласының Фурманов ауылы;
3) Арқалық қаласының Целинный ауылы елді мекендерінде жұқпалы құс тұмауы ауруының пайда болуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Карантинді белгілеу туралы" 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 328 қаулысы қосымшасының реттік нөмірі 2-жолының (2020 жылғы 22 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9466 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

О некоторых вопросах снятия карантина
Постановление акимата Костанайской области от 10 декабря 2020 года № 447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2020 года № 9623
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", пунктом 8 Правил установления или снятия ограничительных мероприятий и карантина, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10414), на основании представлений главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Костанайской области от 30 октября 2020 года № 01-08/2487, от 16 ноября 2020 года № 13970, от 23 ноября 2020 года № 01-08/2770 акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять карантин, установленный в связи с возникновением заразной болезни – грипп птиц в следующих населенных пунктах Костанайской области:
1) село Родина Родинского сельского округа города Аркалыка;
2) село Фурманово города Аркалыка;
3) село Целинный города Аркалыка.
2. Признать утратившей силу строку, порядковый номер 2, приложения к постановлению акимата Костанайской области "Об установлении карантина" от 22 сентября 2020 года № 328 (опубликовано 22 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9466).
3. Государственному учреждению "Управление ветеринарии акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов