Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 41 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 сәуірде № 9075 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Әулиекөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Теменов
2020 жылғы
1 сәуірдегі № 41
Әкімдіктің қаулысына
қосымша
Әулиекөл ауданы әкімдігінің күшi жойылған кейбiр қаулыларының тiзбесi
1. Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы № 129 қаулысы (2011 жылғы 24 ақпанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-129 болып тіркелген).
2. Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2011 жылғы 25 қарашадағы № 408 қаулысы (2011 жылғы 8 желтоқсанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-7-147 болып тіркелген).
3. Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 25 қарашадағы № 408 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 151 қаулысы (2014 жылғы 5 маусымда "Әулиекөл" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4777 болып тіркелген).
4. Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 42 қаулысы (2015 жылғы 9 сәуірде "Әулиекөл" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2020 года № 9075
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Аулиекольского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аулиекольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Теменов
Приложение
к постановлению акимата
от 1 апреля 2020 года
№ 41
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Аулиекольского района
1. Постановление акимата Аулиекольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан" от 18 февраля 2011 года № 129 (опубликовано 24 февраля 2011 года в газете "Әулиекөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-7-129).
2. Постановление акимата Аулиекольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" от 25 ноября 2011 года № 408 (опубликовано 8 декабря 2011 года в газете "Әулиекөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-7-147).
3. Постановление акимата Аулиекольского района "О внесении изменений в постановление акимата района от 25 ноября 2011 года № 408 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" от 30 апреля 2014 года № 151 (опубликовано 5 июня 2014 года в газете "Әулиекөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4777).
4. Постановление акимата Аулиекольского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации от 27 февраля 2015 № 42 (опубликовано 9 апреля 2015 года в газете "Әулиекөл", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5448).

5. Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 42 "Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 6 мамырдағы № 88 қаулысы (2019 жылғы 8 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8415 болып тіркелген).
6. Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Әулиекөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2018 жылғы 11 сәуірдегі № 54 қаулысы (2018 жылғы 16 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7733 болып тіркелген).

5. Постановление акимата Аулиекольского района "О внесении изменений в постановление акимата от 27 февраля 2015 года № 42 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации" от 6 мая 2019 года № 88 (опубликовано 8 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8415).
6. Постановление акимата Аулиекольского района "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Аулиекольского района" от 11 апреля 2018 года № 54 (опубликовано 16 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7733).