Әкімнің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 3 "Қарасу ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 қазандағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 9516 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданы Қарасу ауылы әкімінің "Қарасу ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы" 2010 жылғы 25 мамырдағы № 3 шешіміне (2010 жылғы 23 маусымда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-13-112 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі тақырыбы өзгермейді:
"Қарасу ауылының көшелерін қайта атау туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4-тармақшасына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, халықтың пiкiрiн ескере отырып, Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылдық округінің әкімі С. Магзумов

О внесении изменений в решение акима от 25 мая 2010 года № 3 "О переименовании улиц села Карасу"
Решение акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 27 октября 2020 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2020 года № 9516
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Карасуского сельского округа Карасуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Карасу Карасуского района "О переименовании улиц села Карасу" от 25 мая 2010 года № 3 (опубликовано 23 июня 2010 года в газете "Қарасу өңірі", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-13-112) следующие изменения:
заголовок указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции, заголовок на русском языке не меняется;
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения аким Карасуского сельского округа Карасуского района РЕШИЛ:".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карасуского сельского округа Карасуского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского сельского округа С. Магзумов