Мәслихаттың 2016 жылғы 20 мамырдағы № 17 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 342 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 ақпанда № 8957 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 400 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 19.08.2020 № 400 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 17 шешіміне (2016 жылғы 13 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6493 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларының 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Горбатенков
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 қаңтардағы
№ 342 шешіміне
1-қосымша
Жиналыстар, митингілер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына
1-қосымша
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
№ р/с
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
1
Абай көшесіндегі "Тәуелсіздік" саябағы
Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 17 қаңтардағы
№ 342 шешіміне
2-қосымша
Жиналыстар, митингілер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына
2-қосымша
Шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу маршруттары
№ р/с
Шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу маршруттары
1
Пушкин және Абылай хан көшелерінің қиылысынан, Абылай хан және Тоқбаев көшелерінің қиылысына дейін. Абылай хан және Тоқбаев көшелерінің қиылысынан Тоқбаев және Абай көшелерінің қиылысына дейін. Тоқбаев және Абай көшелерінің қиылысынан "Тәуелсіздік" саябағына дейін
2
Павлов және Абай көшелерінің қиылысынан "Тәуелсіздік" саябағына дейін

О внесении изменений в решение маслихата от 20 мая 2016 года № 17 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 января 2020 года № 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 февраля 2020 года № 8957. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 августа 2020 года № 400
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.08.2020 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 20 мая 2016 года № 17 (опубликовано 13 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6493) следующие изменения:
приложения 1, 2 к Правилам о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации, утвержденных указанным решением, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Горбатенков
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение 1
к решению Узункольского
районного маслихата
от 17 января 2020 года
№ 342
Приложение 1
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий
пикетов и демонстраций
Места проведения собраний и митингов
№ п/п
Места проведения собраний и митингов
1
Парк "Независимости" по улице Абая
Приложение 2
к решению Узункольского
районного маслихата
от 17 января 2020 года
№ 342
Приложение 2
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Маршрут проведения шествий, пикетов и демонстраций
№ п/п
Маршрут проведения шествий, пикетов и демонстраций
1
От перекрестка улиц Пушкина и Абылай хана до перекрестка улиц Абылай хана и Токбаева. От перекрестка улиц Абылай хана и Токбаева до перекрестка улиц Токбаева и Абая. От перекрестка улиц Токбаева и Абая до парка "Независимости"
2
От перекрестка улиц Павлова и Абая до парка "Независимости"