Павлодар облысы Павлодар қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 5 және Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 464/40 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 6804 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 2) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 17 ақпандағы "Павлодар облысы Павлодар қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы" № 61 қаулысы негізінде Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облысы Павлодар қаласының шекарасын (шегін) Павлодар ауданы жерлерінің жалпы ауданы 192,8 гектар бір бөлігін Павлодар қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасында орналасқан Жетекші ауылының шекарасына (шегіне) қосу жолымен өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облыстық
мәслихатының сессия төрағасы С. Прокопьев
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 20 сәуірдегі
№ 5 мен Павлодар облыстық
мәслихатының 2020 жылғы 20
сәуірдегі № 464/40 бірлескен
қаулысы мен шешіміне
қосымша
Павлодар қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын, Павлодар облысы
Павлодар ауданы жерлері бөлігінің экспликациясы
Р/с №
Атауы
Жерлердің жалпы ауданы, гектар
Барлық ауылшаруашылық алқаптар
Оның ішінде
Өзге жерлер
егістік
шабындық
жайылым
1
Павлодар қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасында орналасқан Жетекші ауылының шекарасына (шегіне) Павлодар ауданы жерлерінің бір бөлігі енгізілетін жерлердің жалпы ауданы
192,8
-
-
-
-
192,8
Жерлер жиыны
192,8

Об изменении границы (черты) города Павлодара Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 20 апреля 2020 года № 5 и решение маслихата Павлодарской области от 20 апреля 2020 года № 464/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2020 года № 6804
В соответствии с пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2020 года № 61 "Об изменении границы (черты) города Павлодара Павлодарской области" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) города Павлодара Павлодарской области путем включения в границу (черту) села Жетекши, расположенного в административно-территориальной границе города Павлодара, части земель Павлодарского района общей площадью 192,8 гектара согласно приложению к настоящим постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением настоящих совместных постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по аграрным вопросам.
3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Председатель сессии
Павлодарского областного маслихата С. Прокопьев
Секретарь Павлодарского
областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение
к совместному постановлению
и решению акимата
Павлодарской области
от 20 апреля 2020 года № 5
и Павлодарского областного
маслихата от 20 апреля
2020 года № 464/40
Экспликация части земель Павлодарского района Павлодарской области,
включаемых в границу (черту) города Павлодара
№ п/п
Наименование
Общая площадь земель, гектар
Всего сельскохозяйственных угодий
В том числе
Прочие земли
пашня
сенокос
пастбища
1
Общая площадь земель, включаемых в границу (черту) села Жетекши, расположенного в административно-территориальной границе города Павлодара, части земель Павлодарского района
192,8
-
-
-
-
192,8
Итого земель
192,8