Павлодар облысы әкімдігінің жер қатынастары саласындағы кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысының әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 255/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 желтоқсанда № 7071 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің жер қатынастары саласындағы кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ. Байхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 255/5 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің жер қатынастары
саласындағы күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 112/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4510 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 112/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 247/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5229 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі "Сауда-саттықты (конкурстарды, аукциондарды) өткізуді талап етпейтін мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 272/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5252 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области в сфере земельных отношений
Постановление акимата Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 255/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 декабря 2020 года № 7071
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области в сфере земельных отношений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байханова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 30 ноября 2020 года
№ 255/5
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
в сфере земельных отношений
1. Постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 112/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4510, опубликовано 15 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Павлодарской области от 4 августа 2016 года № 247/6 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 112/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5229, опубликовано 9 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Павлодарской области от 13 сентября 2016 года № 272/7 "Об утверждении регламента государственной услуги "Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, не требующее проведения торгов (конкурсов, аукционов)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5252, опубликовано 24 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

4. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 112/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 375/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5354 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы "Жер қатынастары мәселелері жөніндегі мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 2/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5835 болып тіркелген, 2018 жылғы 2 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 6 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы "Жер қатынастары мәселелері жөніндегі мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 2/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 145/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6392 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Постановление акимата Павлодарской области от 22 декабря 2016 года № 375/8 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 112/4 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5354, опубликовано 10 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
5. Постановление акимата Павлодарской области от 8 января 2018 года № 2/1 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5835, опубликовано 2 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
6. Постановление акимата Павлодарской области от 6 мая 2019 года № 145/2 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 8 января 2018 года № 2/1 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6392, опубликовано 11 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).