Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 446/65 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қазанда № 6975 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қалалық мәслихатының әлеуметтік және жастар саясаты, заңдылық пен құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының сессия төрағасы М. Мукашев
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2020 жылғы 24 қыркүйегі
№ 446/65 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Ақсу қаласында бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 14/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5125 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы "Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Ақсу қаласында бейбіт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 14/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 394/57 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6734 болып тіркелген, 2020 жылғы 6 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
3. Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы "Ақсу қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 96/11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5477 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 сәуірде "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Аксуского городского маслихата
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 24 сентября 2020 года № 446/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 октября 2020 года № 6975
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Аксуского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского городского маслихата по вопросам социальной и молодежной политики, законности и правопорядка.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Аксуского
городского маслихата М. Мукашев
Секретарь Аксуского
городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
от 24 сентября 2020 года
№ 446/65
Перечень утративших силу некоторых решений Аксуского городского маслихата
1. Решение Аксуского городского маслихата от 14 апреля 2016 года № 14/2 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5125, опубликованное 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Решение Аксуского городского маслихата от 24 февраля 2020 года № 394/57 "О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата от 14 апреля 2016 года № 14/2 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6734, опубликованное 6 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Решение Аксуского городского маслихата от 15 марта 2017 года № 96/11 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат маслихата города Аксу" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5477, опубликованное 28 апреля 2017 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").