Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 864/10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 712/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 6982 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 864/10 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4770 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қазанда № 42 "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Б. Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Жакипов
2020 жылғы "24" қыркүйек
Ақсу қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 24 қыркүйегі
№ 712/5 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 26 октября 2015 года № 864/10 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 24 сентября 2020 года № 712/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 октября 2020 года № 6982
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 26 октября 2015 года № 864/10 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4770, опубликованное 30 октября 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь" № 42) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Б. Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии С. Жакипов
"24" сентября 2020 года
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу
от 24 сентября 2020 года
№ 712/5
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу

2015 жылғы 26 қазандағы
№ 864/10 қаулысына
қосымша
Кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын
орындары
Р/с
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
Жарақтандыру (дана)
1
2
3
Ақсу қаласы
1
М.О. Әуезов көшесі, 8 (Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының маңында)
1 стенд
2
Астана көшесі, 37 (Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының маңында)
1 стенд
3
М.О. Әуезов көшесі, 42 ("Чайка" дүкенінің маңында)
1 стенд
4
М.О. Әуезов көшесі, 81 ("Нива" дүкенінің маңында)
1 стенд
5
М.О. Әуезов көшесі, 41 ("Достық" дүкенінің маңында)
1 стенд
6
Астана көшесі, 12 ("Агидель" сауда үйінің маңында)
1 стенд
7
Мәншүк Мәметова көшесі, 11 ("Камея" сауда үйінің маңында)
1 стенд
8
Астана көшесі, 21 ("Ауыл" коммуналдық базарының маңында)
1 стенд
9
8 Марта көшесі, 203 ("Юбилейный" дүкенінің маңында)
1 стенд
Алғабас ауылдық округі
10
Алғабас ауылы, Советов көшесі, 4А ("Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
1
2
3
11
Айнакөл ауылы, Центральная көшесі, 23А (әкімшілік ғимаратының маңында)
1 стенд
12
Жолқұдық ауылы, Қабылбеков көшесі, 15 ("Ақсу қаласы Алғабас селолық округі Жолқұдық ауылының Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
Достық ауылдық округі
13
Достық ауылы, 2 желі көшесі, 34/1 ("Ақсу қаласы Достық селолық округі Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
14
Пограничник ауылы, Алексей Пикало атындағы қиылысы, 1 ("Ақсу қаласы Достық селолық округі Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
15
Береке ауылы, Николай Бердников көшесі, 27/1 ("Ақсу қаласы Достық селолық округі Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
Евгеньевка ауылдық округі
16
Евгеньевка ауылы, Ю. Гагарин көшесі, 1 ("Юбилейный" дүкенінің маңында)
1 стенд
17
Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі, 21А ("Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
Қалқаман ауылдық округі
18
Қалқаман ауылы, Ленин көшесі, 20А (стадионның маңында)
1 стенд
19
Ақжол ауылы, Школьная көшесі, 4/1 ("Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
Қызылжар ауылдық округі
20
Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1 (Қызылжар ауылының мәдени-бос уақыт орталығы ғимаратының маңында)
1 стенд
1
2
3
21
Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі, 10 ("Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
22
Еңбек ауылы, Ардагерлер көшесі, 17 ("Ақсу қаласы М. Омаров атындағы селолық округі Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
23
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесі, 1 ("Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд
24

от 26 октября 2015 года
№ 864/10
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов
№ п/п
Места размещения агитационных печатных материалов
Оснащение (штук)
1
2
3
Город Аксу
1
Улица М.О. Ауэзова, 8 (у здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу)
1 стенд
2
Улица Астана, 37 (у здания государственного коммунального казенного предприятия "Дом детского творчества города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу)
1 стенд
3
Улица М.О. Ауэзова, 42 (у магазина "Чайка")
1 стенд
4
Улица М.О. Ауэзова, 81 (у магазина "Нива")
1 стенд
5
Улица М.О. Ауэзова, 41 (у магазина "Достык")
1 стенд
6
Улица Астана, 12 (у торгового дома "Агидель")
1 стенд
7
Улица Маншук Маметова, 11 (у торгового дома "Камея")
1 стенд
8
Улица Астана, 21 (у коммунального рынка "Ауыл")
1 стенд
9
Улица 8 Марта, 203 (у магазина "Юбилейный")
1 стенд
Алгабасский сельский округ
10
Село Алгабас, улица Советов, 4А (у здания государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа города Аксу")
1 стенд
11
Село Айнаколь, улица Центральная, 23А (у административного здания)
1 стенд
12
Село Жолкудук, улица Кабылбекова, 15 (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Камзина села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу")
1 стенд
Достыкский сельский округ
13
Село Достык, улица 2 линия, 34/1 (у здания коммунального государственного учреждения "Достыкская средняя школа Достыкского сельского округа города Аксу")
1 стенд
14
Село Пограничник, переулок имени Алексея Пикало, 1 (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу)
1 стенд
15
Село Береке, улица Николая Бердникова, 27/1 (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Береке Достыкского сельского округа города Аксу")
1 стенд
Евгеньевский сельский округ
16
Село Евгеньевка, улица Ю. Гагарина, 1 (у магазина "Юбилейный")
1 стенд
17
Село Уштерек, улица Абылайхан, 21А (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек Евгеньевского сельского округа города Аксу")
1 стенд
Калкаманский сельский округ
18
Село Калкаман, улица Ленина, 20А (у стадиона)
1 стенд
19
Село Акжол, улица Школьная, 4/1 (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акжол Калкаманского сельского округа города Аксу")
1 стенд
Кызылжарский сельский округ
20
Село Кызылжар, улица Тәуелсіздік, 1 (у здания культурно-досугового центра села Кызылжар)
1 стенд
21
Село Сарышыганак, улица Молодежная, 10 (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Сарышыганак Кызылжарского сельского округа города Аксу")
1 стенд
Сельский округ имени Мамаита Омарова
22
Село Енбек, улица Ардагерлер, 17 (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Енбек сельского округа имени М. Омарова города Аксу")
1 стенд
23
Село имени Мамаита Омарова, улица Ш. Аргинбаева, 1 (у здания коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу")
1 стенд
24

Құркөл ауылы, 40 лет победы көшесі, 9 ("Ақсу қаласы М. Омаров атындағы селолық округі Құркөл ауылының Дөнентаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңында)
1 стенд

Село Курколь, улица 40 лет победы, 9 (у здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Донентаева села Курколь сельского округа имени М. Омарова города Аксу")
1 стенд