Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 тамыздағы № 436/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 6947 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 13/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5094 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған);
2) Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 8 қазандағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 13/3 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" № 380/48 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6567 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы Т. Шмидт
Екібастұз қалалық маслихатының хатшысы Б. Куспеков

О признании утратившим силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 6 августа 2020 года № 436/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 сентября 2020 года № 6947
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Экибастузского городского маслихата:
1) Решение Экибастузского городского маслихата от 12 апреля 2016 года № 13/3 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5094, опубликованное 4 мая 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) Решение Экибастузского городского маслихата от 8 октября 2019 года № 380/48 "О внесении изменений в решение маслихата города Экибастуза от 12 апреля 2016 года № 13/3 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6567, опубликованное 15 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по обеспечению прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Экибастузского
городского маслихата Т. Шмидт
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков