Карантинді тоқтату және Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 қарашадағы "Павлодар ауданы Заря ауылдық округі Бірлік ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 1-03-10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 1-03-01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қаңтарда № 6718 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 2-36/616 ұсынысы негізінде, Заря ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Заря ауылдық округі Бірлік ауылының аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 қарашадағы "Павлодар ауданы Заря ауылдық округі Бірлік ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 1-03-10 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6624 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Заря ауылдық округінің әкімі Р. Капанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Павлодар аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Кұрманғазин
2020 жылғы "20" қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Тауарлар мен көрсетілетін
қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін
бақылау комитеті Павлодар облысының
тауарлар мен көрсетілетін
қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін
бақылау департаментінің
Павлодар аудандық тауарлар
мен көрсетілетін қызметтердің
сапасы мен қауіпсіздігін
бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы С. Сұлтанғалиев
2020 жылғы "20" қаңтар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар ауданының
ауыл шаруашылығы, кәсіпкерлік
және ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы Х. Оразбеков
2020 жылғы "20" қаңтар

О снятии карантина и признании утратившим силу решение акима Заринского сельского округа Павлодарского района от 20 ноября 2019 года № 1-03-10 "Об установлении карантина на территории села Бирлик Заринского сельского округа Павлодарского района"
Решение акима Заринского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 21 января 2020 года № 1-03-01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2020 года № 6718
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 2-36/616, аким Заринского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота снять карантин, установленный на территории села Бирлик Заринского сельского округа Павлодарского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Заринского сельского округа Павлодарского района от 20 ноября 2019 года № 1-03-10 "Об установлении карантина на территории села Бирлик Заринского сельского округа Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6624, опубликованное 29 ноября 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Заринского сельского округа Р. Капанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Павлодарская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Ж. Курмангазин
"20" января 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Павлодарское районное
Управление контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Департамента контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Павлодарской области Комитета
контроля качества и безопасности
товаров и услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" С. Султангалиев
"20" января 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства,
предпринимательства и ветеринарии
Павлодарского района" Х. Оразбеков
"20" января 2020 года