Алматы қаласы жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 2/103 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 1617 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 28 наурыздағы № 154 "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы жергілікті атқарушы органының ішкі нарықта айналысқа жіберуі үшін мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттар:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі – төтенше жағдай қолданылған кезеңде айқындалған Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органы шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
2) көлемі - 75 040 000 000 (жетпіс бес миллиард қырық миллион) теңгеден аспайтын;
3) нысаналы мақсаты – төтенше жағдай қолданылған кезеңде айқындалған Жұмыспен қамту жол картасын қаржыландыру.
2. Алматы қаласы Стратегия және бюджет басқармасы заңнамамен белгіленген тәртіпте мемлекеттік бағалы қағаздардың шығарылуын қамтамасыз етсін.
3. "Алматы қаласы жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары І.Е. Өсеровке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 6 апреля 2020 года № 2/103. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 6 апреля 2020 года № 1617
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2020 года № 154 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местным исполнительным органом города Алматы государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2020 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местным исполнительным органом города республиканского значения, для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения;
2) объем – не более 75 040 000 000 (семьдесят пять миллиардов сорок миллионов) тенге;
3) целевое назначение – финансирование мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения.
2. Управлению стратегии и бюджета города Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить выпуск государственных ценных бумаг.
3. Контроль за исполнением постановления "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом города Алматы" возложить на заместителя акима города Алматы Усерова И.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев