Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 4/564 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 1669 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Қала құрылысын бақылау басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М.Б. Әзірбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 9
желтоқсандағы
№ 4/564
қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылғанқаулыларының тізбесі
1) Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/636 "Алматы қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1238 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2) Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 2/285 "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы №4/636 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1301 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
3) Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 1/34 "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласында көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы №4/636 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1346 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 наурызда "Вечерний Алматы" және 2017 жылғы 1 сәуірде "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 9 декабря 2020 года № 4/564. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 декабря 2020 года № 1669
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление градостроительного контроля города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Азирбаева М.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 9 декабря 2020 года № 4/564
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1) Постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/636 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1238, опубликовано 31 декабря 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) Постановление акимата города Алматы от 20 июня 2016 года № 2/285 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/636 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1301, опубликовано 26 июля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3) Постановление акимата города Алматы от 1 февраля 2017 года №1/34 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/636 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры, градостроительства и строительства, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1346, опубликовано 16 марта 2017 года в газете "Вечерний Алматы" и 1 апреля 2017 года в газете "Алматы ақшамы");

4) Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 2/286 "Алматы қаласында сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы жобаларды басқару жөніндегі ұйымдарды аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1300 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысы.

4) Постановление акимата города Алматы от 21 июня 2016 года № 2/286 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аккредитация организаций по управлению проектами в области архитектуры, градостроительства и строительства оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1300, опубликовано 26 июля 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").