Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 19 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 желтоқсанда № 6768 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес , Ақжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2020 жылғы 06 қарашадағы № 07-29/163 ұсынысы негізінде, Май ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылы аумағында белгіленген ірі қара мал арасындағы бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 09 шешімінің (2020 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5776 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Е.Шурманов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2020 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 декабря 2020 года № 6768
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарного – санитарного инспектора Акжарского района от 06 ноября 2020 года № 07-29/163, аким Майского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Майское Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 30 декабря 2019 года № 09 (опубликовано 09 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регитрации нормативных правовых актов под № 5776).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е.Шурманов