Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 25 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қыркүйекте № 6527 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2020 жылғы 10 тамыздағы №17-07/194 ұсынысы негізінде, Бидайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің Жамбыл ауылы аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Бидайық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 04 шілдедегі №5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (2019 жылғы 15 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды, нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5467 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бидайық ауылдық округінің әкімі Т. Куйшбаева

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2020 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 сентября 2020 года № 6527
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 10 августа 2020 года №17-07/194, аким Бидайыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Жамбыл Бидайыкского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Бидайыкского сельского округа от 04 июля 2019 года №5 "Об установлении ограничительных мероприятий" (опубликовано 15 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5467).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бидайыкского сельского округа Т. Куйшбаева