Елтай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 23 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 маусымдағы № 42 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 4680 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2020 жылғы 02 маусымдағы № 09-10/99 ұсынысы негізінде Елтай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Елтай ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 23 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 4617 тіркелген, 2020 жылы 30 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Дүйшім

Об утрате силы решения акима Елтайского сельского округа от 20 марта 2020 года № 23 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 25 июня 2020 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июня 2020 года № 4680
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Индерская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 02 июня 2020 года № 09-10/99 аким Елтайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Елтайского округа от 20 марта 2020 года № 23 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4617, опубликовано 30 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан)
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Дүйшім