Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Курмангазинского района
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 9 декабря 2020 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2020 года № 4815. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 20 июля 2023 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 20.07.2023 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Құрманғазы ауданы аумағындағы ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды айқындау туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 354 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 4815 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 шілдедегі № 190 қаулысымен
Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 20.07.2023 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11148), акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 27 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 тіркелген) сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Курмангазинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Курмангазинского района от 24 ноября 2017 года №516 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Курмангазинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4008, опубликованное 26 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) и постановление акимата Курмангазинского района от 8 октября 2018 года №308 "О внесении изменений в постановление районного акимата от 24 ноября 2017 года №516 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Курмангазинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4259, опубликованное 16 октября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Құрманғазы ауданы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қарашадағы №516 "Құрманғазы ауданының аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4008 болып тіркелген, 2017 жылдың 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының және Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қазандағы №308 "Аудан әкімдігінің 2017 жылғы 24 қарашадағы №516 "Құрманғазы ауданының аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4259 болып тіркелген, 2018 жылғы 16 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күштері жойылды деп танылсын.