Шардара ауданы бойынша елді мекендердің шегін өзгерту туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 68 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 наурыздағы № 54-343-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 наурызда № 5480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шардара ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық жер қатынастары бөлімі мен сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, елді мекендердің шекаралары өзгертілсін:
1) 12,29 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Тұрысбеков ауылдық округі Ақберді елді мекенінің жалпы ауданы 31,37 гектар;
2) 7,31 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Тұрысбеков ауылдық округі Бозай елді мекенінің жалпы ауданы 27,09 гектар;
3) 73,76 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Тұрысбеков ауылдық округі Қуанқұдық елді мекенінің жалпы ауданы 105,15 гектар;
4) 17,67 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Жаушықұм ауылдық округі Бағыскөл елді мекенінің жалпы ауданы 17,67 гектар;
5) 39,60 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қ.Тұрысбеков ауылдық округі Шардара елді мекенінің жалпы ауданы 560,27 гектар;
2. "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен қаулы мен шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы бірлескен қаулы мен шешімді Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Шардара ауданы әкімінің орынбасары А.Таженовке жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 4-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 17.02.2021 № 2-13-VII бірлескен шешiмiмен және Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 23.02.2021 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аудан әкімі К. Жолдыбай
Сессия төрағасы З. Талбидин
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Муталиев

Об изменении границ населенных пунктов Шардаринского района
Совместные постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 3 марта 2020 года № 68 и решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 3 марта 2020 года № 54-343-VI. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 13 марта 2020 года № 5480
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВИЛ и Шардаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы согласно совместному представлению районного отдела земельных отношений и отдела архитектуры и градостроительства Шардаринского района:
1) включить 12,29 гектар земельного участка в границу населенного пункта Акберди сельского округа К.Турысбекова, общая площадь 31,37 гектар;
2) включить 7,31 гектар земельного участка в границу населенного пункта Бозай сельского округа К.Турысбекова, общая площадь 27,09 гектар;
3) включить 73,76 гектар земельного участка в границу населенного пункта Куанкудык сельского округа К.Турысбекова, общая площадь 105,15 гектар;
4) включить 17,67 гектар земельного участка в границу населенного пункт Багыскол сельского округа Жаушыкум, общая площадь 17,67 гектар;
5) включить 39,60 гектар земельного участка в границу населенного пункта Шардара сельского округа К.Турысбекова, общая площадь 560,27 гектар;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего совместного постановления и решения на интернет-ресурсе Шардаринского районного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима Шардаринского района А.Таженова.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным совместным решением Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 17.02.2021 № 2-13-VII и постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 23.02.2021 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Аким района К. Жолдыбай
Председатель сессий З. Талбидин
Секретарь районного маслихата Б. Муталиев